מחפשים מקום לבלות בו עם המאהבת? עזבו אתכם מבתי המלון, דירות דיסקרטיות בבת ים מעניקות לכם את כל מה שאתם צריכים לצורך הבילוי והן עדיפות בהרבה על פני בתי המלון. דירות דיסקרטיות מעניקות לכם את הסביבה המושלמת לבילוי, שומרות על הדיסקרטיות והפרטיות שלכם וגם המחיר הרבה יותר משתלם. אז מהו בעצם ההבדל בין בית מלון לבין דירות דיסקרטיות בבת ים?

אחד ההבדלים המהותיים הוא מודל התשלום. בדירות דיסקרטיות יש מודל תשלום לפי שעה וזה מה שעוזר לכם לחסוך כסף. כאן אתם משלמים אך ורק עבור השעות בהן השתמשתם בחדר. בבתי מלון המצב שונה, בבתי מלון אתם משלמים לפי לילה וזה עולה לכם יותר. מודל התשלום לפי לילה יכול להתאים כאשר אתם יוצאים לחופשה, אבל אם אתם רוצים רק מיני חופשה של כמה שעות ללא שום צל של ספק מוטב לכם לבחור בדירות דיסקרטיות בבת ים.

עוד הבדל חשוב הוא שעות הקבלה של החדר ושעות העזיבה. בבתי מלון ישנה מדיניות קבועה בה מקבלים את החדר בצהריים ויוצאים ממנו בבוקר - מה שנקרא צ’ק אין וצ’ק אאוט. מדיניות זו מגבילה אתכם מאוד ואינה מאפשרת לכם שום גמישות. לא כל בילוי שלכם מתאים לשעות של חדרי בתי המלון. למשל ישנם גברים אשר רוצים לבלות עם המאהבת או אולי לקבל עיסוי מפנק דווקא בשעות הבוקר. הם לא יכולים לחכות לצהריים. דירות דיסקרטיות ברמת גן מחזירות לכם את הגמישות - אתם יכולים להגיע אליהן בכל שעה שתרצו ומייד לקבל את החדר.

הבדלים נוספים קשורים לדיסקרטיות, דבר שלא ממש תוכלו למצוא בבתי המלון. כאשר אתם שוכרים חדר בבית מלון עליכם להזדהות ולעבור בקבלה אשר נמצאת בכניסה הראשית של המלון לעיני כל אורחי המלון וצוות העובדים. אתם אמנם לא עושים שום דבר רע אבל מטעמים מובנים גברים רבים יעדיפו לשמור על הדיסקרטיות ולהימנע ממצבים אלו. בדירות דיסקרטיות בבת ים מבינים זאת ונוקטים בכל האמצעים על מנת לשמור על הדיסקרטיות והפרטיות של הלקוחות. כאן אתם לא צריכים לעבור בקבלה אתם יכולים לגשת ישר אל החדר ואת הכסף בדרך כלל ניתן להשאיר בתיבה - כך שלא תפגשו את עובדי המקום. בדרך כלל ישנה חנייה פנימית המעניקה לכם גישה ישירה אל החדר וכך הרכב שלכם לא יחנה ברחוב במקום שבו מישהו יוכל לזהות שזה הרכב שלכם.

בתי המלון מציעים לכם שירותים נוספים מלבד החדרים עצמם. למשל בבתי מלון ניתן למצוא חדרי ישיבות, מופעי בידור, ברכת שחייה, ספא ועוד מגוון פעילויות לכל המשפחה. דירות דיסקרטיות בבת ים אינן מציעות לכם את הדברים הללו, אך האם אתם צריכים את הדברים הללו כאשר אתם רק מעוניינים לקבל עיסוי משחרר או לבלות עם המאהבת?

לסיכום, אם יש לכם זמן פנוי ואתם רוצים לפנק את עצמכם, דירות דיסקרטיות בבת ים הן האפשרות הטובה ביותר שיש לכם. לא צריך להתרחק מהבית, ניתן למצוא דירות דיסקרטיות בכל רחבי העיר. גם אין צורך לתכנן מראש, דירות דיסקרטיות בבת ים מתאימות לבילויים ספונטניים בכל שעה משעות היממה. אם פתאום יש לכם זמן פנוי באמצע היום אתם יכולים להזמין את המאהבת ולבלות איתה בילוי אינטימי בחדרים המפנקים והנעימים. המחירים הם סבירים ולא צריך לשבור קופת חיסכון בשביל לבלות בדירות דיסקרטיות בבת ים. הפוגה קטנה בסדר היום שלכם ובילוי נעים ימלאו לכם את  המצברים באנרגיות חיוביות.