דירות דיסקרטיות

מה עושים סטודנטים צעירים שגרים עם ההורים ואין להם היכן לבלות בפרטיות עם החברה? בית מלון אחת האפשרויות העומדות בפניהם ,אך לא בטוח שזו האפשרות הטובה ביותר. האם יש אפשרויות אחרות? בהחלט, דירות דיסקרטיות יכולות להיות פתרון מעולה למצבים אלו. מה אפשר לקבל בדירות דיסקרטיות, ומה האופציה הטובה ביותר?

בתי מלון לעומת דירות דיסקרטיות

כפי שכבר אמרנו דירות דיסקרטיות הן אינן האפשרות היחידה אשר עומדת בפניכם, ישנם גם בתי מלון. אך צורת ההתנהלות של בתי המלון והמחירים הגבוהים אינם הופכים אותם לאופציה הטובה ביותר. צורת התשלום והמדיניות של בתי המלון אתם כלקוחות מחיובים יום שלם ולא משנה אם היית בחדר רק שעתיים או שלוש אם רציתם לבלות רק שעתיים עם החברה תצטרכו לשלם על לילה שלם וזה לא ממש משתלם מבחינה כלכלית.

הבעיה השנייה בבתי המלון היא שעות הכניסה והיציאה, או כמו שאומרים צ‘ק אין וצ‘ק אאוט. בתי המלון בדרך מקבלים את החדר בסביבות 14:00-15:00 בצהריים וצריך לצאת ממנו באחת עשרה בבוקר או לכל המאוחר שתיים עשרה. זה אולי יכול להתאים כאשר אתם יוצאים לחופשה, אבל זה לא ממש מתאים לצרכים שלכם כאשר אתם מגיעים למפגש דיסקרטי- תארו לכם שיש לכם יום חופשי מלימודים, והחברה שלכם מתחילה לעבוד מאוחר. יש לכם כמה שעות בבוקר שבהן תרצו לבלות ולהתפנק יחדיו. אבל את החדר בבית המלון ניתן לקבל רק בשתיים בצהריים וזאת בדיוק השעה שהחברה צריכה לצאת לעבודה… כנראה שזה לא ממש עובד.

דירות דיסקרטיות – גמישות ונוחות

לאחר שהבנו את הבעייתיות בבתי המלון, בואו נדבר על ההבדלים בין מלון לבין דירות דיסקרטיות.

אם תרצו לבלות שעתיים עם החברה, אין סיבה שתשלמו עבור לילה שלם בבית מלון. דירות דיסקרטיות מאפשרות לכם גמישות מלאה. בדירות אלו אתם לא צריכים לשלם עבור כל הלילה, אלא רק על זמן השימוש; זה בהחלט מקובל לבלות בדירות שעתיים או שלוש ואז לצאת מהחדר כאשר אתם משלמים רק על השעות בהן השתמשתם בחדר. הדבר השני הוא שבדירות דיסקרטיות לא קיימת מדיניות של שעת צ‘ק אין וצ‘ק אאוט וזה מה שנותן לכם גמישות מלאה. יש לך כמה שעות פנויות בבוקר ובא לך איזה בילוי רומנטי מפנק עם החברה – תוכל לקבל את החדר בכל שעה שבה תגיעו. גם אם זה בשתיים עשרה בלילה, אחרי שביליתם בארוחת ערב במסעדה ותרצו להמשיך לבלות יחדיו, אך אין לכם פרטיות בבית – בדירות דיסקרטיות אתם אורחים רצויים בכל שעה שבה תגיעו.

דירות דיסקרטיות – מקום רומנטי, נקי ומפנק

הבנו מדוע תעדיפו לבלות בדירות דיסקרטיות, אבל כאן יש כאלו שיגידו שזו אינה אותה החוויה. נכון שמלון ודירות דיסקרטיות הם לא אותו הדבר אבל כדאי שתשתחררו מכל מיני סטיגמות לגבי הדירות. דירות דיסקרטיות אולי לא מציעות לכם בריכת שחייה, ארוחת בוקר וצוות בידור אך מבחינת החדרים מדובר בחדרים נקיים, מאובזרים, מעוצבים ונעימים. יש בהן אווירה רומנטית והן בהחלט מקום שתוכלו לקחת אליו את החברה מבלי להתבייש. אלו הן דירות ממוזגות, עם מיטה ומצעים נקיים, עם מקלחת ושירותים צמודים וכל מה שצריך בשביל בילוי זוגי מפנק.

ומשפט אחרון לסיום. בדירות דיסקרטיות אתם פשוט יכולים להגיע לדירה ולהיכנס על בסיס מקום פנוי. אין צורך בהזמנה מראש, פשוט מגיעים ומבלים בספונטניות ומבלי לתכנן שבועיים מראש. וישנה גם האפשרות החשובה ביותר בדירות דיסקרטיות אתה לא חייב להגיע עם החברה תמיד אתה יוכל לקבל טיפול מאחת הבנות שיגעו לדירה בצורה דיסקרטית