דירות דיסקרטיות

מה עושים סטודנטים צעירים שגרים עם ההורים ואין להם היכן לבלות בפרטיות עם החברה? בתי מלון הם אחת מן האפשרויות העומדות בפניכם אך לא בטוח שהם האפשרות הטובה ביותר. האם יש אפשרויות אחרות? בהחלט, דירות דיסקרטיות יכולות להיות פתרון מעולה למצבים אלו. אז מהם בעצם דירות דיסקרטיות, מה אפשר למצוא בהן והאם הן האופציה הטובה ביותר?

בתי מלון לעומת דירות דיסקרטיות

כפי שכבר אמרנו דירות דיסקרטיות הן אינן האפשרות היחידה אשר עומדת בפניכם, ישנם גם בתי מלון. אך צורת ההתנהלות של בתי המלון והמחירים הגבוהים אינם הופכים אותם לאופציה הטובה ביותר. ראשית כל זה מתחיל בצורת התשלום והמדיניות של בתי המלון – בתי המלון מחייבים אתכם עבור לילה שלם. אם רציתם לבלות רק שעתיים עם החברה תצטרכו לשלם על לילה שלם וזה לא ממש משתלם מבחינה כלכלית. הבעיה השנייה בבתי המלון היא שעות הכניסה והיציאה, או כמו שאומרים צ‘ק אין וצ‘ק אאוט. בבתי מלון בדרך כלל מקבלים את החדר בסביבות 14:00-15:00 בצהריים וצריך לצאת ממנו באחת עשרה בבוקר או לכל המאוחר שתיים עשרה. זה אולי יכול להתאים כאשר אתם יוצאים לחופשה, אבל זה לא ממש מתאים לצרכים שלכם כאשר אתם נמצאים בסיטואציה כמו זו – תארו לכם שיש לכם יום חופשי בלימודים, והחברה שלכם מתחילה לעבוד מאוחר. יש לכם כמה שעות בבוקר שבהן תרצו לבלות ולהתפנק יחדיו. אבל את החדר בבית המלון ניתן לקבל רק בשתיים בצהריים וזאת בדיוק השעה שהחברה צריכה לצאת לעבודה… כנראה שזה לא ממש עובד.

דירות דיסקרטיות – גמישות ונוחות

לאחר שהבנו את הבעייתיות בבתי המלון, בואו נדבר על ההבדלים בין מלון לבין דירות דיסקרטיות. נתחיל מזה שאם תרצו לבלות שעתיים עם החברה, אין סיבה שתשלמו עבור לילה שלם בבית מלון. דירות דיסקרטיות מאפשרות לכם גמישות מלאה. קודם כל בדירות אלו אתם לא צריכים לשלם עבור כל הלילה, אלא רק על זמן השימוש; זה בהחלט מקובל לבלות בדירות שעתיים או שלוש ואז לצאת מהחדר כאשר אתם משתמשים רק על השעות שבהן השתמשתם בחדר. הדבר השני הוא שבדירות דיסקרטיות לא קיימת מדיניות של שעת צ‘ק אין וצ‘ק אאוט וזה מה שנותן לכם גמישות מלאה. יש לך כמה שעות פנויות בבוקר ובא לך איזה בילוי רומנטי מפנק עם החברה – תוכל לקבל את החדר בכל שעה שבה תגיע. גם אם זה בשתיים עשרה בלילה, אחרי שביליתם בארוחת ערב במסעדה ותרצו להמשיך לבלות יחדיו, אך אין לכם פרטיות בבית – בדירות דיסקרטיות אתם אורחים רצויים בכל שעה שבה תגיעו.

דירות דיסקרטיות – מקום רומנטי, נקי ומפנק

הבנו מדוע תעדיפו לבלות בדירות דיסקרטיות, אבל כאן יש כאלו שיגידו שזו אינה אותה החוויה. נכון מלון ודירות דיסקרטיות הם לא אותו דבר אבל כדאי שתשתחררו מכל מיני סטיגמות לגבי הדירות. דירות דיסקרטיות אולי לא מציעות לכם בריכת שחייה, ארוחת בוקר וצוות בידור אך מבחינת החדרים מדובר בחדרים נקיים, מאובזרים, מעוצבים ונעימים. יש בהן אווירה רומנטית והן בהחלט מקום שתוכלו לקחת אליו את החברה מבלי להתבייש. אלו הן דירות ממוזגות, עם מיטה ומצעים נקיים, עם מקלחת ושירותים צמודים וכל מה שצריך בשביל בילוי זוגי מפנק. משפט אחרון לסיום. בדירות דיסקרטיות אתם פשוט יכולים להגיע לדירה ולהיכנס על בסיס מקום פנוי. אין צורך בהזמנה מראש, פשוט מגיעים ומבלים בספונטניות מבלי לתכנן שבועיים מראש.